603 046 808
 
 

Rolety na okna dachowe

 
Rolety do okien dachowych to zupełnie inny typ rolet niż do standardowych okien pionowych. Rolety do okien dachowych muszą być inaczej skonstruowane. Różnice polegają głównie na sposobie sterowania roletami oraz ich funkcjonowania pod innym kątem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety dopasowane do Waszych okien dachowych.
 
 
W skrócie
Miejsce montażu: skrzydło okna dachowego
Standardowy czas realizacji zamówienia: około 5-30 dni roboczych [sprawdź aktualny]
 
 
Nasza oferta
Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami dwóch największych w Polsce producentów okien dachowych i akcesoriów okiennych. Oznacza to, że zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę oraz taką samą cenę jak u producenta. Oryginalne rolety to gwarancja jakości!
 
W naszej ofercie mamy oryginalne rolety renomowanych firm:

 
  • VELUX
  • FAKRO
 
W naszej ofercie posiadamy rolety różnego rodzaju. W katalogu tkanin znajdziecie Państwo zarówno tkaniny dekoracyjne jak również takie, która dadzą pełne zaciemnienie pomieszczenia.
 
 

 
Ponadto jesteśmy w stanie wykonać rolety dachowe, które pasują do wszystkich typów okien dachowych bez względu na producenta okna.
 
 

Producent okien dachowych  |  www.velux.pl

 

Producent okien dachowych  |  www.fakro.pl
 
 
Szybki kontakt
Zapraszamy do zadawania pytań związanych z produktami z naszej oferty. Za pomocą poniższego formularza mogą Państwo w prosty sposób wysłać do nas zapytanie dotyczące interesujących Państwa produktów oraz ich ceny.
 
Imię i nazwisko:
Miejscowość:
Województwo:
Twój e-mail:
Twoja wiadomość:

Pola oznaczone kolorem czerwonym są obowiązkowe.