603 046 808
 
 

O firmie

 
Marka Dobrerolety.pl jest własnością firmy INVESTIMS z siedzibą w Nicponi (województwo pomorskie, powat tczewski, gmina gniew). Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży osłon okiennych, dlatego zaufało nam już tysiące Klientów.
 

 
 
Krótko o nas
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Działamy lokalnie obsługując Klientów w pełnym zakresie (od pomiaru do montażu) oraz na terenie całego kraju poprzez sprzedaż internetową (sprzedaż wysyłkowa). W swojej ofercie mamy produkty dopasowane do wymagań każdego Klienta. Nasza pasją jest ciągłe polepszanie jakości obsługi poprzez stosowanie nowych technologii.
 
 
Nasz cel
W swojej pracy mamy jeden konkretny cel jakim jest najwyższa jakość i kultura obsługi, dlatego dokonujemy wszelkich starań, aby każdy Klient był w pełni zadowolony z naszej obsługi. Staramy się, aby Klient zawsze był zadowolony z nabytego produktu, dlatego naszą pracę wykonujemy solidnie i rzetelnie. Dążymy również do dynamicznego rozwoju, który zapewni naszym Klientom najwyższą jakość usług w porównaniu z atrakcyjnymi cenami naszych produktów.
 
 
Jesteśmy Mistrzami Handlu 2015
W 2015 roku dzięki nominacji naszych Klientów mieliśmy przyjemność uczestniczyć w plebiscycie Mistrzowie Handlu 2015 organizowanym przez Dziennik Bałtycki oraz serwis NaszeMiasto.pl. Patronat nad plebiscytem objął Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego. Uzyskaliśmy najlepszy wynik wśród firm z naszej gminy i zajęliśmy II miejsce w kategorii Sklep Roku Powiatu Tczewskiego. Jest nam niezmiernie miło, że nasi Klienci docenili naszą troskę o ich pełne zadowolenie w tak piękny sposób. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.
 
 
Słuchamy naszych Klientów
Jeżeli uważają Państwo, że dana strona internetowa jest nieczytelna lub jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi dotyczące naszej obsługi uprzejmie prosimy o natychmiastowe wysłanie ich na nasz specjalny adres poczty e-mail: uwagi@dobrerolety.pl
 
Ponadto uczestniczymy w programie "Słucham swoich Klientów" organizowanym przez serwis Opineo.pl. Serwis ten jest jednym z najbardziej znanych serwisów pozwalających na ocenę firm i sklepów internetowych. Wszystkie opinie są w pełni niezależne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej firmie na www.opineo.pl/opinie/dobrerolety-pl
 
 
Zapłać jak Ci wygodnie!
Po raz kolejny wyznaczamy nowe standardy w naszej branży wśród lokalnych firm, ponieważ jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy możliwość płatności kartą za pomocą przenośnego terminala płatniczego. Każdy Klient może w wygodny sposób dokonać płatności kartą płatniczą w swoim domu po wykonaniu usługi przez naszą firmę. Płatność kartą nie wiążę się z żadnymi dodatkowymi opłatami dla naszych Klientów.
 
 
Za pomocą naszego terminala można dokonać płatności kartami Visa i Mastercard. Płacić można zarówno wprowadzając kartę z chipem do terminala jak i zbliżeniowo. Dodatkowo oferujemy szybkie i bezpieczne płatności kodem BLIK!
 
 
 
Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
 • zapewniamy profesjonalną obsługę
 • oferujemy bezpłatny pomiar i wycenę w domu Klienta
 • posiadamy bardzo duży wybór tkanin roletowych
 • zapewniamy wysoką kulturę obsługi
 • pomiarów i montaży zawsze dokonuje profesjonalista z kilkuletnim doświadczeniem
 • oferujemy możliwość płatności kartą Visa oraz Mastercard
 • mamy wdrożony profesjonalny system powiadomień SMS
 • posiadamy 100% pozytywnych opinii w serwisie Opineo
 • wystawiamy faktury VAT
 

 
 
Stawiamy na jakość
My stawiamy na jakość! Zawsze staramy się wykonać powierzone nam prace łącząc wysoką kulturę osobistą, wysoką jakość wykonanej usługi i wysoką jakość oferowanych produktów. Pomiaru jak i montażu zawsze dokonuje profesjonalista z kilkuletnim doświadczeniem. Od lat sprzedajemy te same produkty, używając tych samych komponentów i tkanin, dlatego znamy produkty, które oferujemy i wiemy jakiej są one jakości. W naszej pracy dążymy do pełnego zadowolenia naszego Klienta.
 
 
Bezpłatny pomiar
Umów się na bezpłatny pomiar. Pomiar jest zupełnie bezpłatny i niezobowiązujący do zakupu. Nie płacą Państwo nic zarówno za pomiar jak i nasz dojazd do Państwa domu. Nawet jeżeli nie kupicie Państwo produktów z naszej oferty nic pomiar nie będzie Państwa kosztować.
 
Bezpłatny pomiar oferujemy w takich miejscowościach jak:


 • Gniew
 • Pelplin
 • Tczew
 • Starogard Gdański
 • Kwidzyn
 • Skórcz
 • Smętowo Graniczne
 • Nowe (nad Wisłą)
 
Bezpłatny pomiar jest dostępny również w pobliskich miejscowościach.
 
 
Sklep internetowy
Nie ma nas w Twojej miejscowości? To żaden problem - kup rolety przez Internet! Wejdź na stronę www.dobrerolety.pl/sklep lub wyślij do nas e-mail na adres info@dobrerolety.pl i zapytaj o szczegóły atrakcyjnego zakupu on-line.