603 046 808
 
 

Rolety wolnowiszące i mini

 
Rolety wolnowiszące oraz rolety typu mini nie są aktualnie zbyt popularnymi produktami. Oferowane przez naszą firmę rolety wykonane są z wysokojakościowych tkanin (w przeciwieństwie do rolet, które można spotkać w centrach handlowych).


W skrócie
Miejsce montażu: ściana/sufit/skrzydło okienne (typ mini)
Ilość materiałów: ponad 140 tkanin
Standardowy czas realizacji zamówienia: około 5-14 dni roboczych [sprawdź aktualny]
 
 
Rolety wolnowiszące
Rolety wolnowiszące są mniej praktyczne od rolet montowanych bezpośrednio na skrzydło okiennei. Rolety wolnowiszące są przeznaczone do montażu na ścianie lub suficie. Istnieje również możliwość zamontowania ich na skrzydle okiennym, lecz w takim przypadku należy zastosować wersję mini z mniejszym wałkiem. 
Rolety typu mini
Roletki typu mini montaż bezinwazyjnie zamontować do skrzydła okiennego. Oznacza to, że montaż jest możliwy bez użycia wkrętów. Nasze rolety mini są produktem wyższej jakości niż rolety spotykane w wielu sieciach handlowych, których jakość plastiku jak i materiałów jest na niskim poziomie.
 

 
 
Szybka wycena online
Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularze bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny online. Po wypełnieniu formularza i przesłania go do naszej firmy przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.
 
Imię i nazwisko:
Miejscowość:
Województwo:
Telefon:
E-mail:
Interesuje mnie:

Podany wymiar to:

Produkt:
Szerokość:
cm
Wysokość:
cm
Tkanina:
Ilość:
X
 
 
Uwagi:

Pola oznaczone kolorem czerwonym są obowiązkowe.