603 046 808
 
 

Rolety na okna dachowe

 
Rolety do okien dachowych to zupełnie inny produkt, niż rolety do standardowych okien pionowych. Rolety do okien dachowych muszą być inaczej skonstruowane. Różnice polegają głównie na sposobie sterowania roletami oraz ich funkcjonowania pod innym kątem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oryginalne rolety dachowe renomowanych firm Velux i Fakro.
 
 
W skrócie
Miejsce montażu: skrzydło okna dachowego
Standardowy czas realizacji zamówienia: około 5-30 dni roboczych
 
Uwaga! Termin realizacji jest uzależniony od wybranego produktu oraz wybranej tkaniny. Najczęściej termin realizacji wynosi około 5-10 dni roboczych.
 
 
Nasza oferta
Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami dwóch największych w Polsce producentów okien dachowych i akcesoriów okiennych. Oznacza to, że zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę oraz dostawę najlepszych produtków. Oryginalne rolety to gwarancja jakości!
 
W naszej ofercie mamy oryginalne rolety renomowanych firm:

 
  • Velux
  • Fakro
 
W naszej ofercie posiadamy rolety różnego rodzaju. W katalogu tkanin znajdziecie Państwo zarówno tkaniny dekoracyjne jak również takie, która dadzą pełne zaciemnienie pomieszczenia.
 
 

Velux - Producent okien dachowych | www.velux.pl

 

Fakro - Producent okien dachowych | www.fakro.pl  
 
 
Ponadto jesteśmy w stanie wykonać rolety dachowe, które pasują do wszystkich typów okien dachowych bez względu na producenta okna.
 
 
Szybki kontakt
Zapraszamy do zadawania pytań związanych z produktami z naszej oferty. Za pomocą poniższego formularza mogą Państwo w prosty sposób wysłać do nas zapytanie dotyczące interesujących Państwa produktów oraz ich ceny.
 
Imię i nazwisko:
Miejscowość:
Województwo:
Twój e-mail:
Twoja wiadomość:

Pola oznaczone kolorem czerwonym są obowiązkowe.