603 046 808
 
 

O firmie

 
Marka Dobrerolety.pl jest własnością firmy INVESTIMS z siedzibą w Nicponi (województwo pomorskie, powiat tczewski, gmina Gniew). Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży osłon okiennych. Naszemu doświadczeniu zaufało już tysiące Klientów. Ponadto jesteśmy firmą ze 100% polskim kapitałem.
 

 
 
Krótko o nas
Jesteśmy firmą, która ma być zupełnie inna niż pozostałe z naszej branży. Stawiamy na wąską specjalizację oraz nowe technologie. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży i montażu rolet plisowanych. Działamy lokalnie obsługując Klientów w pełnym zakresie (od pomiaru do montażu) oraz na terenie całego kraju poprzez sklep internetowy (sprzedaż wysyłkowa). W swojej ofercie staramy się posiadać produkty dopasowane do wymagań każdego Klienta. Nieustannie myślimy o tym w jaki sposób moglibyśmy jeszcze bardziej podwyższyć jakość obsługi naszych Klientów oraz jakie udogodnienia moglibyśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.
 
 
Nasz cel
W swojej pracy mamy jeden konkretny cel jakim jest pełne zadowolenie naszego Klienta osiągnięte dzięki najwyższej jakości produktów oraz niespotykanej kulturze obsługi. Dokonujemy wszelkich starań, aby każdy Klient był w pełni zadowolony z wyboru naszej firmy. Naszą pracę wykonujemy solidnie i rzetelnie. Dążymy również do dynamicznego rozwoju, który zapewni naszym Klientom najwyższą jakość usług w porównaniu z atrakcyjnymi cenami naszych produktów.
 
 
Jesteśmy Mistrzami Handlu 2015
W 2015 roku dzięki nominacji naszych Klientów mieliśmy przyjemność uczestniczyć w plebiscycie Mistrzowie Handlu 2015 organizowanym przez Dziennik Bałtycki oraz serwis NaszeMiasto.pl. Patronat nad plebiscytem objął Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego. Uzyskaliśmy najlepszy wynik wśród firm z naszej gminy i zajęliśmy II miejsce w kategorii Sklep Roku Powiatu Tczewskiego. Jest nam niezmiernie miło, że nasi Klienci docenili naszą troskę o ich pełne zadowolenie w tak piękny sposób. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.
 
 
Słuchamy naszych Klientów
Jeżeli uważają Państwo, że dana strona internetowa jest nieczytelna lub jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi dotyczące naszej obsługi uprzejmie prosimy o natychmiastowe wysłanie ich na specjalny adres poczty e-mail: uwagi@dobrerolety.pl
 
Uczestniczymy w programie "Słucham swoich Klientów" organizowanym przez serwis niezależnych opinii Opineo.pl. Serwis ten jest jednym z najbardziej znanych serwisów pozwalających na ocenę firm i sklepów internetowych. Wszystkie opinie są w pełni niezależne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej firmie na www.opineo.pl/opinie/dobrerolety-pl
 
 
Zapłać jak Ci wygodnie!
Po raz kolejny wyznaczamy nowe standardy w naszej branży wśród lokalnych firm, ponieważ jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy możliwość płatności kartą za pomocą przenośnego terminala płatniczego. Każdy Klient może w wygodny sposób dokonać płatności kartą płatniczą w swoim domu po wykonaniu usługi przez naszą firmę. Płatność kartą nie wiążę się z żadnymi dodatkowymi opłatami dla naszych Klientów.
 
 
Za pomocą naszego terminala można dokonać płatności kartami Visa i Mastercard oraz telefonem. Płacić można zarówno wprowadzając kartę z chipem do terminala jak i zbliżeniowo. Dodatkowo oferujemy szybkie i bezpieczne płatności kodem BLIK!
 
 
 
Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
 • zapewniamy profesjonalną obsługę
 • oferujemy bezpłatny pomiar i wycenę w domu Klienta
 • posiadamy bardzo duży wybór tkanin roletowych
 • gwarantujemy rzadko spotykaną terminowość spotkań oraz wykonania zaplanowanych prac
 • współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami
 • zapewniamy wysoką kulturę obsługi
 • pomiarów i montaży zawsze dokonuje profesjonalista z kilkuletnim doświadczeniem
 • oferujemy możliwość płatności kartą Visa oraz Mastercard
 • mamy wdrożony profesjonalny system powiadomień SMS
 • posiadamy 100% pozytywnych opinii w serwisie Opineo.pl
 • wystawiamy faktury VAT
 
 
 
Do kogo skierowana jest nasza oferta?
Oferta naszej firmy jest skierowana głównie do osób ceniących spokój, dbających o swój czas i poszukujących rzetelnego wykonawcy w zakresie wewnętrznych osłon okiennych. Wszystkie powierzone prace staramy się wykonywać z największą starannością oraz z zachowaniem najwyższej jakości obsługi kierując się głównym celem jakim jest pełnego zadowolenie naszego Klienta.
 
W naszej firmie skupiamy się na potrzebach naszych Klientów, dlatego nie obsługujemy Klientów tak jak my sami chcielibyśmy być obsłużeni - obsługujemy naszych Klientów tak jak Oni sobie tego życzą.
 
 
Stawiamy na jakość
My stawiamy na jakość! Zawsze staramy się wykonać powierzone nam prace łącząc wysoką kulturę obsługi, wysoką jakość wykonanej usługi oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Pomiaru jak i montażu zawsze dokonuje profesjonalista z kilkuletnim doświadczeniem. Od lat działamy na tych samych systemach roletowych, które są nieustannie modyfikowane, aby zapewnić jak najlepszą funkcjonalność i wysoką jakość. W naszej pracy dążymy do pełnego zadowolenia naszego Klienta!
 
 
Bezpłatny pomiar
Umów się na bezpłatny pomiar! Pomiar jest zupełnie bezpłatny i niezobowiązujący do zakupu. Nie płacą Państwo nic zarówno za pomiar jak i nasz dojazd do Państwa domu. Nawet jeżeli nie kupicie Państwo produktów z naszej oferty pomiar nadal będzie w pełni darmowy.
 
Bezpłatny pomiar oferujemy w takich miejscowościach jak:


 • Gniew
 • Pelplin
 • Tczew
 • Starogard Gdański
 • Kwidzyn
 • Skórcz
 • Smętowo Graniczne
 • Nowe (nad Wisłą)
 
Bezpłatny pomiar jest dostępny również w pobliskich miejscowościach.
 
 
Sklep internetowy
Nie ma nas w Twojej miejscowości? To żaden problem - kup rolety przez Internet! Wejdź na stronę www.dobrerolety.pl/sklep lub wyślij do nas e-mail na adres info@dobrerolety.pl i zapytaj o szczegóły atrakcyjnego zakupu on-line.
 
 
Ochrona danych osobowych
Polityka prywatności: kliknij tutaj
Polityka plików cookies: kliknij tutaj