603 046 808
 
 

O firmie

 
Marka Dobrerolety.pl jest własnością firmy INVESTIMS z siedzibą w Nicponi (województwo pomorskie, powiat tczewski, gmina Gniew). Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży osłon okiennych. Naszemu doświadczeniu zaufało już tysiące Klientów. Ponadto jesteśmy firmą ze 100% polskim kapitałem.
 

 
 
Krótko o nas
Jesteśmy firmą, która jest zupełnie inna niż pozostałe z naszej branży. Stawiamy na wąską specjalizację oraz nowe technologie. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży i montażu rolet plisowanych. Działamy lokalnie obsługując Klientów w pełnym zakresie (od pomiaru do montażu) oraz na terenie całego kraju poprzez sklep internetowy (sprzedaż wysyłkowa). W swojej pracy chcemy słuchać Ciebie i tego co mówisz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Nieustannie myślimy o tym w jaki sposób moglibyśmy jeszcze bardziej podwyższyć jakość obsługi naszych Klientów oraz jakie udogodnienia moglibyśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.
 
 
Nasz cel
W naszej pracy skupiamy się na Tobie, Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Zawsze staramy się doradzić coś dobrego, dobrego dla Ciebie! Do tego dodajemy niespotykanie wysoką kulturę obsługi. Dokonujemy wszelkich starań, abyś to właśnie Ty był w pełni zadowolony z wyboru naszej firmy. Naszą pracę wykonujemy solidnie i rzetelnie. Dążymy również do dynamicznego rozwoju, który zapewni Ci dodatkowe udogodnienia takie jak np. dbanie o Twój czas dzięki zastosowaniu profesjonalnego systemu powiadomień SMS czy możliwość płatności kartą w Twoim domu.
 
 
Szukasz firmy, która będzie słuchała Twoich oczekiwań
?
Nie szukaj dalej, właśnie znalazłeś!
 
Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatny pomiar!

 
 
 
Jesteśmy Mistrzami Handlu 2015
W 2015 roku dzięki nominacji naszych Klientów mieliśmy przyjemność uczestniczyć w plebiscycie Mistrzowie Handlu 2015 organizowanym przez Dziennik Bałtycki oraz serwis NaszeMiasto.pl. Patronat nad plebiscytem objął Mieczysław Struk - marszałek województwa pomorskiego. Uzyskaliśmy najlepszy wynik wśród firm z naszej gminy i zajęliśmy II miejsce w kategorii Sklep Roku Powiatu Tczewskiego. Jest nam niezmiernie miło, że nasi Klienci docenili naszą troskę o ich pełne zadowolenie w tak piękny sposób. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.
 
 
Słuchamy naszych Klientów
Uczestniczymy w programie "Słucham swoich Klientów" organizowanym przez serwis niezależnych opinii Opineo.pl. Serwis ten jest jednym z najbardziej znanych serwisów pozwalających na ocenę firm i sklepów internetowych. Wszystkie opinie są w pełni niezależne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej firmie na www.opineo.pl/opinie/dobrerolety-pl
 
Dodatkowo jeżeli uważasz, że nasza strona internetowa jest nieczytelna lub jeżeli masz jakiekolwiek uwagi dotyczące naszej obsługi uprzejmie prosimy o natychmiastowe wysłanie ich na specjalny adres poczty e-mail: uwagi@dobrerolety.pl - jeżeli coś jest nie tak postaramy się to szybko zmienić!
 
 
Zapłać jak Ci wygodnie!
Po raz kolejny wyznaczamy nowe standardy w naszej branży wśród lokalnych firm, ponieważ jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy możliwość płatności kartą za pomocą mobilnego terminala płatniczego. U nas możesz w wygodny sposób dokonać płatności kartą płatniczą w swoim domu po wykonaniu usługi przez naszą firmę. Płatność kartą nie wiążę się z żadnymi dodatkowymi opłatami.
 
 
Za pomocą naszego terminala można dokonać płatności kartami Visa i Mastercard oraz telefonem. Płacić można zarówno wprowadzając kartę z chipem do terminala jak i zbliżeniowo. Dodatkowo oferujemy szybkie i bezpieczne płatności kodem BLIK.
 
 
 
Dlaczego wybór naszej firmy się opłaca?
 • zapewniamy profesjonalną obsługę
 • oferujemy bezpłatny pomiar i wycenę w domu Klienta
 • posiadamy bardzo duży wybór tkanin roletowych
 • gwarantujemy rzadko spotykaną terminowość
 • współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami
 • zapewniamy wysoką kulturę obsługi
 • pomiarów i montaży zawsze dokonuje profesjonalista z kilkuletnim doświadczeniem
 • oferujemy możliwość płatności kartą Visa oraz Mastercard
 • oszczędzamy Twój czas, poprzez profesjonalny system powiadomień SMS
 • posiadamy 100% pozytywnych opinii w serwisie Opineo.pl
 • wystawiamy faktury VAT
 
 
 
Do kogo skierowana jest nasza oferta?
Wierzymy w to, że nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Z naszych usług korzystają głównie osoby, które lubią oszczędzać, dbają o swój czas i poszukują rzetelnego wykonawcy. Wszystkie powierzone prace staramy się wykonywać z największą starannością oraz z zachowaniem najwyższej jakości obsługi kierując się głównym celem jakim jest Twoje pełne zadowolenie.
 
W naszej firmie skupiamy się na Twoich potrzebach i tym co masz nam do powiedzenia. Nie chcemy zaoferować Ci produktu, który mamy, lecz takiego którego właśnie szukasz. W naszej wspólnej relacji my nie jesteśmy ważni, to Ty jesteś ważny i to Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu!
 
 
Stawiamy na jakość
My stawiamy na jakość! Zawsze staramy się wykonać powierzone nam prace łącząc wysoką kulturę obsługi, wysoką jakość wykonanej usługi oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Pomiaru jak i montażu zawsze dokonuje profesjonalista z kilkuletnim doświadczeniem. Od lat działamy na tych samych systemach roletowych, które są nieustannie modyfikowane, aby zapewnić jak najlepszą funkcjonalność i wysoką jakość.
 
 
Teraz już wiesz, że wybór naszej firmy to strzał w dziesiątkie?
Na co więc czekać?

 
Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatny pomiar!

 
 
 
Bezpłatny pomiar
Umów się na bezpłatny pomiar! Pomiar jest zupełnie bezpłatny i niezobowiązujący do zakupu. Nic nie zapłacisz zarówno za pomiar jak i nasz dojazd do Ciebie. Nawet jeżeli nie dokonasz zakupu w naszej firmie to pomiar nadal będzie w pełni darmowy.
 
Bezpłatny pomiar oferujemy w takich miejscowościach jak:


 • Gniew
 • Pelplin
 • Tczew
 • Starogard Gdański
 • Kwidzyn
 • Skórcz
 • Smętowo Graniczne
 • Nowe (nad Wisłą)
 
Bezpłatny pomiar jest dostępny również w pobliskich miejscowościach.
 
 
Sklep internetowy
Nie ma nas w Twojej miejscowości? To żaden problem - kup rolety przez Internet! Wejdź na stronę www.dobrerolety.pl/sklep lub wyślij do nas e-mail na adres info@dobrerolety.pl i zapytaj o szczegóły atrakcyjnego zakupu online.
 
 
Ochrona danych osobowych
Polityka prywatności: kliknij tutaj
Polityka plików cookies: kliknij tutaj