603 046 808
 
 

Mistrzowie Handlu 2015

 
W 2015 roku zostaliśmy nominowani do plebiscytu Mistrzowie Handlu 2015 i w kategorii Sklep Roku Powiatu Tczewskiego zajęliśmy II miejsce. Był to najlepszy wynik wśród firm z naszej gminy. Plebiscyt ten został organizowany po raz drugi przez serwis NaszeMiasto.pl oraz Dziennik Bałtycki. W 2015 roku patronem plebiscytu był Mieczysław Struk - marszałek województwa pomorskiego.
 
Do roku 2018 nie doczekaliśmy się nowej edycji tego plebiscytu.
 
 
Dyplom
Poniżej przedstawiamy uzyskany dyplom z podpisami Marszałka województwa pomorskiego oraz Redaktora naczelnego Dziennika Bałtyckiego.
 

 
 
Jak odbyło się głosowanie?
Głosowanie w opisywanym plebiscycie odbywało się za pośrednictwem wiadomości SMS, które były automatycznie zliczane. Głosować mógł każdy Klient naszej marki.
 
 
Pozostałe informacje
W kategorii Sklep Roku 2015 nominacje mógł uzyskać sklep z każdej branży. Z kategorii Sklep Roku wyłączone były jedynie sklepy odzieżowe. Dla nich utworzona została osobna kategoria Butik Roku 2015. W trzeciej kategorii plebiscytu zostanie wybrana Kwiaciarnia Roku 2015.
 
Plebiscyt był prowadzony na całym Pomorzu i laureaci zostali osobno wybrani w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Rumi i powiatach województwa pomorskiego.
 
 
Pytania?
Wszystkie uwagi lub pytania dotyczące udziału naszej firmy w opisanym plebiscycie prosimy składać drogą mailową na nasz adres poczty elektronicznej: info@dobrerolety.pl