Nasza strona w świątecznym wydaniu

Data wpisu: 2023-12-06

Stało się już niemalże tradycją, że każdego roku 6 grudnia, nasza strona przybiera świąteczną szatę. Co roku w Mikołajki ubieramy nasze logo w czapkę Świętego Mikołaja, aby nadać naszej stronie świąteczny nastrój. Mamy nadzieję, że ta drobna zmiana ucieszy Twoje oko i pomoże Tobie lepiej poczuć wspaniały klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Nasze logo będzie ubrane aż do stycznia, gdy wrócimy do pracy po przerwie świąteczno-noworocznej. Jeżeli nic o niej nie wiesz to możesz o niej przeczytać klikając tutaj.

Chcesz wiedzieć więcej?

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Pracujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!