Nowe funkcjonalności na stronie

Data wpisu: 2024-01-26

Nieustannie myślimy o tym jak ułatwić Twoje życie! Cały czas szukamy inspiracji oraz sprawdzamy nowinki technologiczne. Stwierdziliśmy, że podczas przebywania na naszej stronie internetowej możesz napotkać na dwa problemy:

Problem nr 1: Podczas przeglądania naszej strony internetowej np. w godzinach wieczornych (po godzinach naszej pracy) możesz do nas zadzwonić, ale niestety nie uda nam się porozmawiać. Istnieje więc ryzyko, że jeżeli do nas nie zadzwonisz to w kolejnym dniu roboczym możesz o tym zwyczajnie zapomnieć. Jak każdy masz zapewne wiele spraw na głowie.

Problem nr 2: Gdy przeglądasz naszą stronę na swoim smartfonie możesz chcieć szybko się z nami skontaktować telefonicznie (w końcu i tak w dłoni trzymasz już telefon). Jednak kopiowanie, przepisywanie lub zapamiętanie naszego numeru telefonu może być dla Ciebie problematyczne.

Postanowiliśmy rozwiązać te problemy! Dzięki naszym nowym funkcją bez problemu zostawisz nam swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie w godzinach naszej pracy. Jeżeli wyślesz nam prośbę o kontakt w czasie dnia pracy może się zdarzyć tak, że oddzwonimy do Ciebie już po chwili. Również przeglądając naszą stronę na swoim telefonie za pomocą jednego kliknięcia zadzwonisz do nas i to bez wpisywania numeru telefonu.

2024-01-26 Nowe funkcjonalności 1B

Nowa funkcja może być dla Ciebie bardzo pomocna, a jednocześnie nie będzie Ci przeszkadzać w przeglądaniu naszej strony internetowej. Działa ona w bardzo prosty sposób. Na większości podstron na naszej stronie internetowej w prawym dolnym rogu zobaczysz ikonkę telefonu. Wystarczy na nią kliknąć, aby otworzyć dodatkowe okno. Wspaniałe jest to, że w wersji mobilnej naszej strony możesz do nas bezpośrednio zadzwonić klikając w numer telefonu.

2024-01-26 Nowe funkcjonalności 2B

W wersji mobilnej możesz zostawić nam swój numer lub od razu się z nami połączyć. Po naciśnięciu przycisku połączenia (przycisk z numerem telefonu) automatycznie na Twoim telefonie zostanie wpisany nasz numer telefonu. Jedyne co musisz zrobić to wybrać go i połączyć się z nami.

2024-01-26 Nowe funkcjonalności 3B
2024-01-26 Nowe funkcjonalności 4B
2024-01-26 Nowe funkcjonalności 5

Nowa funkcja działa na wszystkich podstronach z wyłączeniem wpisów w aktualnościach (w tym tego również). W dziale „Aktualności” zobaczysz nową funkcjonalność, lecz gdy przejdziesz już do konkretnego wpisu to nie będzie ona dla Ciebie widoczna. Właśnie dlatego nie widzisz jej w tym wpisie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Pracujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!