Nowe funkcjonalności na stronie

Data wpisu: 2024-01-26

Nieustannie myślimy o tym jak ułatwić Twoje życie! Cały czas szukamy inspiracji oraz sprawdzamy nowinki technologiczne. Stwierdziliśmy, że podczas przebywania na naszej stronie internetowej możesz napotkać na pewien problem.

Gdy przeglądasz naszą stronę na swoim smartfonie możesz chcieć szybko się z nami skontaktować telefonicznie (w końcu i tak w dłoni trzymasz już telefon). Jednak kopiowanie, przepisywanie lub zapamiętanie naszego numeru telefonu może być dla Ciebie problematyczne.

Postanowiliśmy rozwiązać ten problemy! Dzięki naszej nowej funkcji bez problemu za pomocą jednego kliknięcia zadzwonisz do nas i to bez wpisywania numeru telefonu.

2024-01-26 Nowe funkcjonalności 3C
2024-01-26 Nowe funkcjonalności 5

Nowa funkcja może być dla Ciebie bardzo pomocna, a jednocześnie nie będzie Ci przeszkadzać w przeglądaniu naszej strony internetowej. Działa ona w bardzo prosty sposób. Na naszej stronie internetowej (w wersji na smartfony) w prawym dolnym rogu zobaczysz ikonkę telefonu. Wystarczy na nią kliknąć, aby bezpośrednio do nas zadzwonić.

Chcesz wiedzieć więcej?

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Dbamy o Ciebie, Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!

Call Now Button