Podsumowanie 2022 roku

Data wpisu: 2023-01-12

Spoglądając na nasze statystyki, mamy wrażenie, że nasze wyniki są odwrotne do tego, co działo się przez ostatnie lata na świecie. Na początku 2020 roku wybuchła epidemia COVID-19, która dość szybko się rozwijała. Wiele gałęzi gospodarki zostało zamkniętych, wiele firm upadło. Dla nas był to wyjątkowy okres w historii naszej firmy, ponieważ w czasie epidemii odnotowaliśmy bardzo duży wzrost ilości zamówień. Rok 2020 zamknęliśmy ze wzrostem ponad 37% w stosunku do 2019 roku. Po takim wyniku zaczynaliśmy rok 2021 z dużą dozą niepewności. Trzeba przyznać, że był to specyficzny rok – w pierwszych trzech kwartałach gospodarka się dobrze rozwijała, lecz w ostatnim kwartale można było zauważyć wyraźne spowolnienie w wielu branżach. Mimo tych zawirowań niemalże utrzymaliśmy wyniki z 2020 roku.

Już na początku 2022 roku za granicami naszego kraju wybuchła wojna, która znacząco wpłynęła na polską oraz światową gospodarkę. Jak wiele firm borykaliśmy się z problemami w dostępnie do wielu potrzebnych nam komponentów (głównie aluminium). Wiedzieliśmy jednak, że nie możemy się poddać. Pracowaliśmy ciężej niż w latach poprzednich i byliśmy jeszcze bardziej kreatywni. Dziś widzimy, że te działania przyniosły efekty. W 2022 roku nasza firma urosła o kolejne 20%. Ten wynik zaskoczył nawet nas!

W 2022 roku utrzymał się również trwający już kilka lat trend związany ze wzrostem popularności rolet plisowanych. W 2021 roku rolety plisowane wybrało 81% naszych Klientów, a w 2022 roku wynik ten wzrósł do 85%. Nieustannie zbliżamy się do granicy 90%, a później… kto wie, może i 100%. Tak samo, jak miało to miejsce w poprzednich latach spadła popularność rolet w kasecie z prowadnicami bocznymi. Ich popularność w 2022 roku wyniosła 14%. Popularność rolet dzień-noc pozostała niezmienna – na ten produkt zdecydowało się zaledwie około 1% naszych Klientów.

Dobrerolety.pl - Rolety, Plisy - Tczew, Starogard Gdański, Kwidzyn - Popularność rolet wewnętrznych w 2022 roku

 

Jakie nastroje towarzyszą nam na początku 2023 roku? Jak zawsze niepewność, ponieważ nikt nigdy nie zna przyszłości. Oprócz tego czujemy ogromny entuzjazm związany z tym, że po raz kolejny możemy pobić własne statystyki. Rozpoczynamy ten rok z apetytem na więcej. Trzeba jednak przyznać, że coroczne dwucyfrowe wzrosty w firmie, która istnieje na rynku od ponad 13 lat to zadanie niezwykle trudne. Młode firmy bardzo często rosną w spektakularnym tempie. Z kolei firmy z ugruntowaną pozycją na rynku charakteryzują się zazwyczaj spokojnym i dość delikatnym wzrostem. My się jednak tym nie przejmujemy i robimy swoje!

Chcesz wiedzieć więcej?

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Dbamy o Ciebie, Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!

Call Now Button