Popularność i wzrost sprzedaży rolet plisowanych na poziomie ponad 90%

Data wpisu: 2024-04-05

Mamy już statystyki za pierwszy kwartał 2024 roku i sami przecieramy oczy z wrażenia! W pierwszym kwartale 2024 roku na rolety plisowane zdecydowało się ponad 93% naszych Klientów. To świetny wynik, lecz to nie koniec… Porównując pierwszy kwartał 2024 roku z pierwszym kwartałem 2023 roku wzrost sprzedaży rolet plisowanych wyniósł w tym okresie niesamowite prawie 92%! To dopiero hit!

Powyższe dane pokazują, że zdecydowanym liderem popularności wśród naszych Klientów są rolety plisowane. To niezmienny trend od bardzo długiego czasu. Dodatkowo można zauważyć, że początek 2024 roku przyniósł ogromny wzrost sprzedaży rolet plisowanych w naszej firmie.

Liczby to jedno, lecz jest jeszcze coś, co sprawia nam ogromną satysfakcje – są to opinie naszych Klientów. W tym roku usłyszeliśmy już wiele ciepłych słów na temat naszej jakości obsługi, jakości oferowanych produktów czy też naszego zaangażowania w pomoc naszym Klientom. Ktoś może powiedzieć, że to tylko słowa, lecz dają one niesamowitą satysfakcje z wykonywanej pracy i ogromnego „kopniaka” do dalszych działań. Pięknie za to dziękujemy!

Chcesz wiedzieć więcej?

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Dbamy o Ciebie, Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!