603 046 808
 
 

Płatność kartą za pomocą terminala

 
Po raz kolejny wyznaczamy nowe standardy w naszej branży wśród lokalnych firm, ponieważ jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy możliwość płatności kartą za pomocą przenośnego terminala płatniczego. U nas możesz w wygodny sposób dokonać płatności kartą płatniczą w swoim domu po wykonaniu usługi przez naszą firmę. Płatność kartą nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.
 
 
Za pomocą naszego terminala można dokonać płatności kartami Visa i Mastercard oraz telefonem. Płacić można zarówno wprowadzając kartę z chipem do terminala jak i zbliżeniowo. Dodatkowo oferujemy szybkie i bezpieczne płatności kodem BLIK!
 
Po analizie potrzeb i oczekiwań naszej firmy wybraliśmy najmniejszy na rynku terminal przenośny Verifone VX 675. Urządzenie zapewnia szybką pracę oraz pełne bezpieczeństwo transakcji. Terminal jest zgodny ze standardami bezpieczeństwa PCI PTS 3.0. Terminal działa na podstawie zasięgu GSM, dlatego płatności możemy przyjmować w dowolnym miejscu, w którym jest zasięg sieci komórkowej Plus. Naszym agentem rozliczeniowym, który czuwa nad bezpieczeństwem transakcji oraz dostawcą systemu do przyjmowania płatności jest ING Bank Śląski S.A.
 
Zapraszamy do korzystania z tej wygodnej i bezpiecznej formy płatności