Terminy realizacji zleceń w okresie letnim

Data wpisu: 2024-06-28

W okresie letnim, z uwagi na zwiększoną ilość zamówień, mogą występować wydłużone terminy realizacji zleceń. Standardowe terminy realizacji zleceń wynoszą około 14 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Aktualnie terminy realizacji zleceń mogą wynosić między 14-18 dni roboczych. Należy pamiętać, iż terminy realizacji zawsze podajemy w dniach roboczych, a nie kalendarzowych.

Ze swojej strony zapewniamy, że staramy się zrobić co w naszej mocy, aby terminy realizacji były jak najkrótsze. Jesteśmy firmą, która od lat jest znana z bardzo dobrej jakości towaru, legendarnej jakości obsługi oraz niespotykanej terminowości. Nasze atuty wpływają na to, że duża ilość Klientów chce skorzystać właśnie z naszych usług. To ogromny powód do radości, dlatego wszystkim Klientom bardzo dziękujemy za okazane zaufanie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Dbamy o Ciebie, Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!

Call Now Button