603 046 808
 
 

Wzornik tkanin rolet materiałowych

 
Poniższy wzornik tkanin obejmuje tkaniny do rolet w kasetonach z prowadnicami bocznymi, rolet wolnowiszących oraz rolet typu mini. Prosimy pamiętać, że kolory materiałów na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych. Aby powiększyć zdjęcie prosimy kliknąć na miniaturę.
 
 
Grupa cenowa A (materiały w większości gładkie)

 
 
 
 
Grupa cenowa B (materiały w większości ze wzorem)
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tkaniny o symbolu zaczynającym się od C oznaczją tkaninę z gumą od strony zewnętrznej dającą 100% zaciemnienie. Tkaniny podgumowane potrafią się sklejać oraz przyklejać do szyby. Tego typu tkaniny rozwijają się gorzej niż standardowe tkaniny roletowe.
 
Tkaniny o symbolu zaczynającym się od EX oznaczają tkaniny dające 100% zaciemnienie oraz posiadające warstwę odbijającą światło. Tkaniny EX są objęte dopłatą +20% do cen standardowych grupy cenowej B. Tkaniny EX z warstwą odbijającą promienie słoneczne potrafią się przyklejać do szyby. Często mogą występować również fałdy od strony zewnętrznej, które nie stanowią wady produktu.
 
 
Grupa cenowa SCREEN (tkaniny odbijające światło)
Tkaniny posiadające specjalną perforację, która zapewnia widoczność na zewnątrz przy jednoczesnym blokowaniu widoku do wewnątrz. Tkaniny pochłaniają nawet 80% energii słonecznej i zapewniają lepsze odbicie promieni słonecznych.