Utrudnienia w kontakcie w dniach 23 i 24 listopada 2023 roku

Data wpisu: 2023-11-17

W dniach 23 (czwartek) i 24 (piątek) listopada 2023 roku mogą wystąpić utrudnienia w kontakcie z nami. W tych dniach będziemy uczestniczyć w całodniowych szkoleniach i nie zawsze będziemy mogli odebrać Twój telefon.

Szkolenie ma na celu uzyskanie nowych kontaktów biznesowych i zdobycia praktycznej wiedzy prezentowanej przez innych Przedsiębiorców z różnych branż. Szkolimy się dla Ciebie, aby uzyskać nowe pomysły na to, jak możemy Ci jeszcze lepiej pomagać i jeszcze bardziej spełniać Twoje oczekiwania.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Twoją wyrozumiałość.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Pracujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2023