Zamówienia z gwarancją realizacji przed Świętami Bożego Narodzenia

Data wpisu: 2023-11-02

Koniec roku to zawsze bardzo gorący okres w naszej firmie. Od lat zauważamy, że w okresie przedświątecznym ilość zamówień rośnie, a co za tym idzie wydłużają się nasze terminy realizacji zleceń. Zamówienia z gwarancją realizacji przed Świętami Bożego Narodzenia będziemy przyjmować do poniedziałku, 27 listopada 2023 roku (włącznie). Sytuacja może się jednak zmieniać dynamicznie, ponieważ już aktualnie (czyli na początku listopada) widzimy zwiększoną ilość zleceń.

Dodatkowo przypominamy, że w okresie między Świętami Bożego Narodzenia, a Świętem Trzech Króli nasza firma będzie nieczynna. Jest to standardowa przerwa w pracy, którą praktykujemy od wielu lat. Dokładną datę, do której będziemy pracować w 2023 roku i informację o ponownym rozpoczęciu pracy w 2024 roku podamy najprawdopodobniej na początku grudnia.

Serdecznie zapraszamy do umawiania spotkań już teraz, ponieważ im bliżej grudnia tym terminy realizacji zleceń mogą się wydłużać. Im szybciej uda nam się z Tobą spotkać, tym szybszy termin realizacji będziemy mogli Ci zaproponować. Dodamy, że dla nas zawsze kluczowa jest terminowość, więc pod koniec roku przyjmujemy tylko tyle zleceń ile jesteśmy w stanie obsłużyć. Co obiecujemy tego dotrzymujemy! Standardowo zamówienia składane w grudniu są już realizowane w styczniu kolejnego roku.

Kliknij tutaj i zamów bezpłatny pomiar już dziś!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Pracujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2023