Kolejny raz na podium w plebiscycie Mistrzowie Handlu

Data wpisu: 2024-03-14

Mamy przyjemność pochwalić się, że po raz kolejny znaleźliśmy się na podium wśród laureatów plebiscytu Mistrzowie Handlu organizowanego przez Dziennik Bałtycki! Po raz kolejny zajęliśmy 2. miejsce, które jest dla nas ogromną radością. Plebiscyt jest organizowany co kilka lat. W ubiegłych edycjach zajęliśmy 3. miejsce w 2019 roku oraz miejsce 2. w 2015 roku. Cieszy nas również fakt, że do zwycięscy zabrakło nam jedynie 2 głosów.

Pięknie dziękujemy naszym Klientom, którzy okazali nam ogrom wsparcia zarówno podczas głosowania jak i wiadomości (e-mail, SMS czy na portalach społecznościowych), w których przekonywali nas, że dla nich jesteśmy i tak numerem 1!

Z całego serca dziękujemy!

Chcesz wiedzieć więcej?

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Dbamy o Ciebie, Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!

Call Now Button