Bądź z nami w kontakcie... to takie proste!

Obsługa na medal

Dokonujemy wszelkich starań, aby kontakt z nami był dla Ciebie zawsze powodem do uśmiechu.

Szybka odpowiedź na Twój e-mail

Czas odpowiedzi na Twoją wiadomość może wynosić od kilku minut do kilku godzin (w zależności od ilości pracy).

Kilka form kontaktu do wyboru

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby, dlatego bez problemu znajdziesz wygodną dla Ciebie formę kontaktu.

Jak się z nami skontaktować?

Nie jesteś tu bez powodu! Wszystko wskazuje na to, że masz problem, w którego rozwiązaniu możemy Ci pomóc. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami! Pomożemy, doradzimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę kontaktu: telefon, SMS lub e-mail. Możesz również wypełnić formularz zamawiania bezpłatnego pomiaru, a to my skontaktujemy się z Tobą. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

Telefonicznie

W godzinach pracy możesz do nas swobodnie zadzwonić. Jesteśmy dostępni pod niezmiennym od lat numerem.

Wysyłając SMS

O każdej porze możesz wysłać nam wiadomość SMS. Odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie w godzinach naszej pracy.

Poprzez e-mail

Jeżeli lubisz pisać wiadomości e-mail to nie zastanawiaj się dłużej tylko wyślij do nas swoją wiadomość na nasz adres e-mail.

Zamów bezpłatny pomiar

Wpisz wszystkie niezbędne dane i zamów bezpłatny pomiar bez wychodzenia z domu. To dziecinnie proste! Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia dogodnego dla Ciebie terminu spotkania. Zwróć szczególną uwagę na podanie prawidłowych danych, a przede wszystkim prawidłowego numeru telefonu kontaktowego – sprawdź go dwa razy!

Wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych z umówieniem spotkania. Twój numer nie zostanie nikomu udostępniony ani nie zostanie wykorzystany w celach marketingowych.

Godziny pracy

Jesteśmy bardzo dobrze zorganizowanym zespołem, dlatego równowaga między pracą, a życiem prywatnym jest w naszej firmie bardzo ważną sprawą. Dla Twojego zadowolenia dajemy z siebie 110% w pracy, lecz jesteśmy tylko ludźmi, dlatego po zakończonym dniu pracy musimy odpocząć. Do Twojej dyspozycji jesteśmy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Już nie możemy się doczekać, aż się z nami skontaktujesz!

Gdzie jesteśmy?

Jesteśmy firmą z Pomorza! Od lat mieścimy się pod tym samym adresem. Bez problemu odnajdziesz nas na poniższej mapie, gdzie zaznaczyliśmy naszą siedzibę wyraźnym czerwonym dymkiem. Nasze dokładne dane adresowe znajdują się poniżej mapy na końcu tej strony.

Aby spotkać się z nami w siedzibie naszej firmy prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail.

Dane rejestracyjne naszej firmy

Właścicielem marki Dobrerolety.pl jest firma INVESTIMS, która jest zarządzana przez młodego i dynamicznego przedsiębiorcę. Dodatkowo jesteśmy przedsiębiorstwem z 100% polskim kapitałem. Wszystkie podatki płacimy w Polsce i wpływamy na gospodarczy rozwój naszego kraju.

Dokładne dane rejestracyjne firmy przedstawiamy poniżej:

INVESTIMS Rafał Śladowski
Nicponia 110
83-140 Gniew

NIP: 5932566056
REGON: 362339850

ING Bank Śląski S.A.
85 1050 1764 1000 0092 1541 8535

Wszystkie dane firmy są dostępne również na stronie internetowej: www.investims.pl

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Dbamy o Ciebie, Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!

Call Now Button