Swobodnie płać kartą
w swoim domu!

Kartą, telefonem lub kodem BLIK

To Ty decydujesz czy chcesz dokonać płatności kartą, telefonem czy może wolisz zapłacić za pomocą kodu BLIK.

Płatność w Twoim domu

Dzięki naszemu mobilnemu terminalowi możesz dokonać płatności kartą w dowolnym miejscu – również Twoim domu lub biurze.

Pełne bezpieczeństwo

Używamy popularnego terminala renomowanej firmy Verifone, który spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Płać mobilnie - to takie proste

Kolejny raz wyznaczamy nowe standardy w naszej branży wśród lokalnych firm, ponieważ jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy możliwość płatności kartą za pomocą przenośnego terminala płatniczego. U nas możesz w wygodny sposób dokonać płatności kartą płatniczą w swoim domu po wykonaniu usługi przez naszą firmę. Płatność kartą nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami dla Ciebie i jest całkowicie bezpieczna.

Za pomocą naszego terminala można dokonać płatności kartami Visa i Mastercard oraz telefonem. Płacić można zarówno wprowadzając kartę z chipem do terminala jak i zbliżeniowo. Dodatkowo oferujemy szybkie i bezpieczne płatności kodami BLIK.

Wybierz wygodę i bezpieczeństwo. Zapłać kartą w swoim domu!

Mobilny terminal Verifone VX 675

Po analizie potrzeb i oczekiwań naszej firmy wybraliśmy najmniejszy na rynku przenośny terminal Verifone VX 675. Urządzenie zapewnia szybką pracę oraz pełne bezpieczeństwo transakcji. Terminal jest zgodny ze wszystkimi aktualnymi standardami bezpieczeństwa i działa na podstawie zasięgu GSM, dlatego płatności możemy przyjmować w dowolnym miejscu, w którym jest zasięg sieci komórkowej. Naszym agentem rozliczeniowym, który czuwa nad bezpieczeństwem transakcji oraz dostawcą systemu do przyjmowania płatności jest ING Bank Śląski S.A.

Klienci nas kochają!

Stawiamy na rzetelność i pełną przejrzystość, dlatego zbieranie opinii o naszej firmie powierzyliśmy niezależnemu serwisowi Opineo.pl. Dzięki temu nie mamy wpływu na tekst opinii oraz nie możemy ich edytować, ani usuwać. To bardzo ważna wiadomość dla Ciebie, ponieważ dzięki temu wiesz, że wszystkie opinie są w pełni niezależne. Posiadamy 100% pozytywnych opinii, które potwierdzają, że Klienci nas kochają!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Dbamy o Ciebie, Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie...

...lub zadzwoń do nas teraz!

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!