Wzornik tkanin rolet dzień-noc

Efekt charakterystycznych pasków

Tkaniny rolet dzień-noc zapewniają efekt charakterystycznych naprzemiennych pasków materiału i siatki.

Tkaniny dekoracyjne

Tkaniny rolet dzień-noc są dość cienkie i delikatne przez co spełniają głównie funkcję dekoracyjną.

Brak możliwości prania

Tkanin rolet dzień-noc nie można prać na mokro. Jeżeli je zabrudzisz przetrzyj je suchą szmatką.

W skrócie

Poniższy wzornik tkanin obejmuje tkaniny do rolet dzień-noc w kasetonach z prowadnicami bocznymi. Wszystkie tkaniny rolet dzień-noc są w tej samej cenie. Tkaniny różnią się od siebie nieco strukturą materiału.

Pamiętaj, że kolory materiałów na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych! 

Aby powiększyć zdjęcie kliknij na miniaturę.

Tkaniny, które można zastosować do wysokości 140 cm

Poniżej przedstawione zostały tkaniny, które można zastosować do maksymalnej wysokości okna rzędu 140 cm. Powyżej tej wartości tkanina może nie zmieścić się w kasecie górnej. Tkaniny delikatne różnią się grubością oraz rodzajem siatki.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Dbamy o Ciebie, Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie...

...lub zadzwoń do nas teraz!

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!