Kilka słów o tym co możemy dla Ciebie zrobić

Chcemy...

Chcemy udowodnić Ci, że firma z branży budowlanej może być rzetelna i terminowa.

...możemy...

Możemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, które zdobywaliśmy przez wiele lat.

...musimy!

Musimy obsłużyć Cię na najwyższym poziomie, bo inaczej po prostu nie potrafimy.

Czy tego szukasz?

Współpracę z Tobą chcemy oprzeć na dwóch podstawowych fundamentach: relacji oraz odpowiedzialności. Wierzymy, że tylko przez nawiązanie relacji będziemy mogli szczerze porozmawiać, aby w pełni poznać Twój problem i pomóc Ci w jego rozwiązaniu. Odpowiedzialność jest tym czego, naszym zdaniem, tak bardzo brakuje w dzisiejszym świecie. Chcemy być w pełni odpowiedzialni za realizację Twojego zamówienia.

Bardzo zależy nam na tym, żeby współpraca z nami była dla Ciebie korzystna. Chcielibyśmy zaoszczędzić Ci stresu, nerwów i tego co jest bezcenne, czyli czasu. Pieniądze można odrobić, ale straconego czasu już się nie wróci. Zapewniamy bezwzględną terminowość, dlatego umawiając się z Tobą na pomiar lub montaż będziemy u Ciebie w ustalonym terminie.

Nie chcemy, aby nasza relacja była krótkoterminowa. My zawsze będziemy do Twojej dyspozycji i pomożemy Ci, jeżeli pojawi się jakikolwiek problem. Realizacja Twojego zamówienia zaczyna się w dniu jego złożenia, ale nie kończy się w dniu montażu w Twoim domu. To dopiero początek…

Tego chyba nie chcesz?

Zapewne miałeś (lub miałaś) już kiedyś kontakt z nierzetelnym wykonawcą. Pamiętasz te negatywne emocje? Stres związany z nieterminowym wykonaniem prac i nieodbieraniem telefonów. Czy dla Ciebie też jest to niezrozumiałe? Jeżeli masz takie samo podejście jak my, to na pewno się dogadamy!

Zdajesz sobie na pewno sprawę z tego, że nigdy nie było tak łatwego dostępu do wiedzy jak teraz. Znasz zapewne maksymę: „Kto się nie rozwija, ten się cofa”. Dla Ciebie cały czas powiększamy swoją wiedzę. Uczestniczymy w programach szkoleniowych, czytamy książki i słuchamy podcastów. Korzystamy z wiedzy najlepszych specjalistów z Polski oraz światowej czołówki, aby móc lepiej pomóc Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.

Czy chciałbyś (lub chciałabyś) mieć problem z dodzwonieniem się do wykonawcy w przypadku jakiś problemów w przyszłości? Zapewne nie, prawda? Pewnie zależy Ci na dobrym i szybkim kontakcie. My chcemy traktować Cię jak naszego dobrego znajomego. Chcemy dać Ci pewność, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji niezależnie od tego ile czasu minie od montażu.

"Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca.
Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto."

Władysław Bartoszewski

Czy mamy dobry cel?

W naszej pracy skupiamy się na Tobie, Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Zawsze staramy się doradzić coś dobrego, dobrego dla Ciebie! Do tego dodajemy legendarną jakość obsługi.

Gdybyśmy sami byli Klientami chcielibyśmy, aby zaoferowaną nam obsługę na takim poziomie jaką oferuje nasza firma.

Dokonujemy wszelkich starań, abyś to właśnie Ty był (lub była) w pełni zadowolony (lub zadowolona) z wyboru naszej firmy. Naszą pracę wykonujemy solidnie i rzetelnie. Dążymy również do dynamicznego rozwoju, który zapewni Ci dodatkowe udogodnienia, których nie znajdziesz w innych firmach.

Lubisz być eko?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że środowisko naturalne mamy tylko jedno, dlatego już dziś myślimy o Twoich dzieciach i wnukach. Od dłuższego czasu prowadzimy wiele działań mających na celu zmniejszenie skutków naszego oddziaływania na środowisko naturalne.

Nasze działania dotyczą wielu sfer działalności naszej firmy. Nie wszystko da się zrobić od razu, lecz bardzo chcemy stawać się coraz bardziej eko. Wiele produktów, które są nam potrzebne w naszej codziennej pracy zastępujemy ekologicznymi produktami pochodzącymi z recyklingu.

Wierzymy, że małe działania przybliżają nas do naszego ekologicznego celu.

Odwiedź nasz profil na Facebooku!

Jaka forma płatności jest dla Ciebie najwygodniejsza?

Lubisz płacić kartą? Często nie masz przy sobie gotówki? U nas bez żadnego problemu, wygodnie i bezpiecznie zapłacisz kartą, telefonem lub kodem BLIK w dowolnym miejscu, również w Twoim domu. Wspaniale, prawda? Oczywiście płatność gotówką czy wykonanie przelewu jest również u nas możliwe. Chcemy dać Ci pełną dowolność w decyzji jaką formę płatności wybierzesz i absolutnie nie chcemy Ci nic narzucać. U nas to Ty decydujesz co jest dla Ciebie najlepsze!

Czy nasza oferta jest dla Ciebie odpowiednia?

Być może Cię to zdziwi, ale nasza oferta nie jest skierowana do wszystkich! Tak, tak – dobrze widzisz. Naszą ofertę kierujemy głównie do osób, dla których ważna jest jakość – zarówno produktu jak i obsługi. Dla nas obsługa Ciebie nie kończy się w dniu montażu Twoich rolet. My będziemy o Tobie pamiętali nawet wiele lat po dokonaniu montażu. Myślisz, że przesadzamy? Zostań naszych Klientem i przekonaj się, że nie żartujemy!

A teraz... 12 korzyści dla Ciebie!

W końcy doszliśmy do tego co najciekawsze, czyli 12 korzyści dla Ciebie jakie wynikają ze współpracą z naszą firmą. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, aby przekonać się na własnej skórze, że współpraca z nami to czysta przyjemność.

Profesjonalizm

Profesjonalizm to przede wszystkim prawdomówność, wysoka jakość oraz dobrze wykonana praca.

Bezpłatny pomiar

Oferujemy zupełnie darmowy oraz niezobowiązujący do zakupu pomiar w Twoim domu.

Terminowość

Wszystkie spotkania dokładnie planujemy, aby spotkać się z Tobą w umówionym terminie.

Legendarna jakość obsługi

To jest to co kochamy – obsługa Ciebie na najwyższym poziomie, którego nawet się nie spodziewasz!

Możliwość płatności kartą

U nas wygodnie zapłacisz kartą w swoim domu, dzięki naszemu mobilnemu terminalowi płatniczemu.

Klienci nas kochają

Posiadamy 100% pozytywnych opinii wystawionych przez naszych Klientów w niezależnym serwisie Opineo!

System powiadomień SMS

Nasz profesjonalny system powiadomień SMS przypomni Ci o terminie każdego umówionego spotkania z nami.

Wieloletnie doświadczenie

W branży osłon okiennych działamy wiele lat, a do tego nieustannie się kształcimy poprzez udział w targach i kursach.

Łatwy kontakt

Kontakt z nami nie sprawi Ci trudności. Możesz do nas zadzwonić, napisać SMS lub e-mail – na pewno się odezwiemy!

Ciągłe udoskonalenia

Cały czas myślimy o tym co możemy jeszcze zrobić, aby ułatwić Twoje życie. Nieustannie wprowadzamy zmiany.

Sprawdzeni dostawcy

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, którzy oferują komponenty wysokiej jakości.

Legalność

Działamy legalnie, dlatego w naszej firmie zawsze otrzymasz dowód zakupu (paragon lub fakturę).
lat na rynku
0
Jesteśmy firmą z długą tradycją, ponieważ istniejemy już od 2009 roku i do tego nieustannie się rozwijamy.
obsłużonych Klientów
0

Mieliśmy przyjemność poznać i obsłużyć kilka tysięcy Klientów indywidualnych oraz firm.

zamontowanych rolet
0

Mamy doświadczenie w tym co robimy, ponieważ przez nasze ręce przeszło już prawie 20 000 osłon okiennych.

Masz wiele spraw na głowie?

Wiemy jak wiele ważnych spraw masz na głowie, dlatego my przypomnimy Ci o zaplanowanym spotkaniu z nami. W naszej firmie mamy wdrożony profesjonalny system powiadomień SMS dla naszych Klientów. Dzięki niemu otrzymasz powiadomienia i przypomnienia o pomiarze oraz montażu Twoich dobrych rolet. Nie musisz już wszystkiego pamiętać – my zadbamy o to, aby Ci o tym przypomnieć! 

Jakie powiadomienia otrzymasz?

1. Wiadomość powitalną
Po umówieniu terminu bezpłatnego pomiaru wpiszemy Twoje zgłoszenie do systemu i wyślemy Ci wiadomość powitalną zawierającą informację o dacie oraz przedziale godzinowym spotkania. Taka wiadomość jest wysyłana w ciągu 24 godzin od chwili umówienia się na pomiar.

2. Przypomnienie o pomiarze
Praca, dom, dzieci… Jest trochę tego na głowie, prawda? Ale spokojnie! Jeden dzień roboczy przed naszym spotkaniem wyślemy Ci przypomnienie. W tej wiadomości znajdziesz również informację o dacie oraz przedziale godzinowym spotkania.

3. Potwierdzenie złożenia zamówienia
Podczas spotkania zostawimy Ci w formie pisemnej potwierdzenie złożenia zamówienia ze wszystkimi ważnymi informacjami. Wiemy jednak, że karteczkę nie raz łatwo zgubić. Właśnie dlatego w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia wyślemy Ci te informacje w formie wiadomości SMS.

4. Przypomnienie o montażu
Umawiając się z nami na termin montażu możesz myśleć, że to jeszcze dużo czasu. Czas biegnie jednak szybko i ani się obejrzysz my już będziemy u Ciebie z nowymi roletami. Żeby nie było żadnych niespodzianek jeden dzień roboczy przed montażem przypomnimy Ci o naszej wizycie.

Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne

Uczestniczymy w programie „Słucham swoich Klientów” organizowanym przez serwis niezależnych opinii Opineo.pl. Serwis ten jest jednym z najbardziej znanych serwisów pozwalających na ocenę firm i sklepów internetowych. Wszystkie opinie są w pełni niezależne. Nie mamy wpływu na ich treść, nie możemy ich edytować ani usuwać. Zapoznaj się koniecznie z opiniami o naszej firmie na www.opineo.pl/opinie/dobrerolety-pl

Mieliśmy przyjemność pracować dla...

Poniżej przedstawiamy listę wybranych firm, które w dużej mierze współpracują z nami od wielu lat. Wśród nich znajdują się duże jak i mniejsze firmy, liczne urzędy czy placówki oświatowe z kilku powiatów.

1.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas, wyślij SMS lub e-mail lub zostaw nam swój numer, a to my oddzwonimy do Ciebie.

2.

Umów termin pomiaru

Razem ustalimy dogodny dla Ciebie termin spotkania, na którym dokonamy dokładnego pomiaru i wyceny.

3.

Ciesz się z dobrego wyboru

Teraz wystarczy poczekać, aż nasz specjalista dokona montażu Twoich nowych, dobrych rolet.

Ciekawostka, która może być dla Ciebie ważna

Być może jest to trochę dziwne i niespotykane, ale wszystkie teksty, jakie zostały napisane na tej stronie internetowej, opracowaliśmy sami. Cenimy sobie uczciwość, dlatego nie korzystaliśmy z usług żadnej zewnętrznej firmy, która napisałaby dla nas „cudowne teksty marketingowe”. Każde słowo zostało solidnie przemyślane i napisane z pełną odpowiedzialnością. Chcemy, aby wszystkie te słowa miały odwzorowanie w naszych realnych działaniach, a nie były tylko pustym zlepkiem liter.

Ochrona Twoich danych osobowych

Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas bardzo ważna! Aby chronić je jak najlepiej stosujemy wiele sposobów, od tych zupełnie prozaicznych, jak niszczenie dokumentów w niszczarce, poprzez szkolenia pracowników, aż po profesjonalne programy antywirusowe czy zabezpieczanie naszych domen internetowych protokołem SSL i szyfrowanie przesyłanych danych.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Dbamy o Ciebie, Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie...

...lub zadzwoń do nas teraz!

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!