Odświeżony projekt strony internetowej

Data wpisu: 2023-10-06

Trochę pracy i nerwów to kosztowało, ale w końcu jest odświeżony projekt naszej strony internetowej! Zmienione zostało głównie to czego nie widać gołym okiem. Mimo zaledwie minimalnych zmian wizualnych w naszym projekcie wprowadziliśmy wiele zmian, które sprawią, że nasza strona będzie dla Ciebie jeszcze bardziej funkcjonalna.

Nasza nowa strona została stworzona w zupełnie innej technologii niż jej starsza wersja. Daje nam to zdecydowanie większe możliwości dopasowywania naszej witryny do Twoich oczekiwań. Kluczową sprawą dla nas była pełna możliwość modyfikacji strony zarówno pod względem tekstów jak i jej funkcji. Tak na prawdę dla nas projekt naszej witryny www nigdy nie jest skończony. Nieustannie nad nim pracujemy i staramy się, aby nasza strona dawała Tobie jak najwięcej przydatnej dla Ciebie wiedzy. Taki jest nasz cel i będziemy dalej do niego dążyli.

Dobrerolety.pl Nowe projekt strony internetowej

Postawiliśmy nacisk przede wszystkim na prostotę i przejrzystość prezentowanych informacji. Specjalnie na naszej stronie nie ma zbyt wielu animacji, które mogłyby Cię denerwować. Pozwoliliśmy sobie na minimalne animacje, które mają umilać Ci szukanie informacji, których potrzebujesz. Dodatkowo jak zawsze ważna jest dla nas ilość informacji zawartych na poszczególnych podstronach. Chcemy dać Ci maksymalnie dużo przydatnej wiedzy oraz zdjęć oferowanych produktów czy też naszych realizacji. Wszystko dla Twojej wygody!

Mamy nadzieję, że nowsza wersja naszej strony będzie tak samo udana jak jej starsza siostra, która zbierała bardzo wiele pochwał ze strony naszych Klientów. Nowa strona to nowa jakość i nowe możliwości, które chcemy wykorzystać dla zwiększenia Twojej satysfakcji i ułatwienia Twojego życia.

Chcesz wiedzieć więcej?

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Dbamy o Ciebie, Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!

Call Now Button