Podsumowanie 2021 roku

Data wpisu: 2022-01-21

Rok 2019 był bardzo dobrym okresem w historii rozwoju naszej firmy. Gdy na początku 2020 roku pojawiła się globalna epidemia, jak większość przedsiębiorstw, martwiliśmy się o nasz los. Okazało się jednak, że w 2020 roku urośliśmy i to o ponad 37%! Po tak dobrym wyniku z 2020 roku z pewną dozą niepewności zaczynaliśmy rok 2021. Myśleliśmy, że po takim sukcesie roku poprzedniego będzie on dla nas nie lada wyzwaniem. Dzięki ciężkiej i wytrwałej pracy w 2021 roku udało nam się prawie utrzymać wynik z roku poprzedniego. W 2021 roku nasza firma skurczyła się, lecz tylko o nieco ponad 1%. Wpływ na taki wynik miało zapewne wyhamowanie gospodarcze, które można było zauważyć w trzecim kwartale tego roku.

W 2021 roku poznaliśmy wiele ciekawych osób, zrealizowaliśmy ciekawe zamówienia krajowe oraz zagraniczne, jak również odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc, w których mieszkali nasi Klienci. Był to na pewno niezwykły rok w historii naszej firmy.

Badając popularność produktów z naszej oferty, widzimy niezmienny od lat trend, w którym rolety plisowane cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością wśród naszych Klientów przy jednoczesnym, ciągłym spadku zainteresowania roletami dzień-noc. W 2021 roku na rolety plisowane zdecydowało się aż 81% naszych Klientów, co stanowi wzrost o 6 punktów procentowych w stosunku do danych z 2020 roku. Na rolety w kasecie zdecydowało się niespełna 17% osób, a rolety dzień-noc wybrało mniej niż 2% naszych Klientów.

Jesteśmy zdeterminowanie do tego, że również w 2022 roku dalej realizować nasz cel i skupiać się na tym, co najważniejsze, czyli pełnym zadowoleniu naszych Klientów. Historia dynamicznego rozwoju naszej firmy pokazuje, że wybrana przez nas ścieżka była odpowiednią i nie pozwolimy sobie na to, aby z niej zboczyć. Jakość i zadowolenie naszych Klientów jest u nas na pierwszym miejscu!

Chcesz wiedzieć więcej?

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Dbamy o Ciebie, Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!

Call Now Button