Podsumowanie 2023 roku

Data wpisu: 2024-01-12

Rok 2023 dla wielu z nas był kolejnym niezbyt łatwym rokiem, w którym musieliśmy mierzyć się z różnymi wyzwaniami. W naszej firmie był to jednak kolejny dobry rok. W 2023 roku udało nam się urosnąć o kolejne prawie 9%. Nie przyszło nam to jednak łatwo. Wymagało to nas bardzo intensywnej pracy, ale… udało się! Dziś możemy z radością spoglądać na pozytywną statystykę. Wiemy jednak, że pod żadnym pozorem nie możemy spocząć na laurach.

Rok 2024 rozpoczęliśmy z ogromnym apetytem na więcej! Zdajemy sobie sprawę, że w każdym roku pobicie wyników z lat ubiegłych jest coraz trudniejsze. Chcemy patrzeć na czynniki zewnętrzne, ale nie chcemy się nimi usprawiedliwiać. Nigdy nie jest łatwo, gdy ciągle chce się dawać Klientom więcej – więcej udogodnień, lepszą obsługę, bardziej dopracowane produkty. To nie jest łatwe, ale my nie nastawiamy się na to, że będzie łatwo. Chcemy po prostu małymi krokami być coraz lepsi!

Od lat jesteśmy ukierunkowani na potrzeby naszych Klientów i jak można zauważyć na poniższym wykresie bezpośrednio przekłada się to na rozwój naszej firmy i jej stabilny wzrost.

Wielkość sprzedaży w latach 2011-2023

 

Jednym z filarów rozwoju naszej firmy było zapewne odpowiednie nakreślenie jej wizji już na samym początku. Przypomnijmy, że w 2009 roku jako jedyni na lokalnym rynku wprowadziliśmy do naszej oferty rolety plisowane. Dziś ten produkt jest totalnym bestsellerem! Oznacza to, że mamy największe (bo aż 15-letnie) doświadczenie w roletach plisowanych, których w 2009 roku nie oferował na lokalnym rynku nikt poza nami.

Statystyki z 2023 roku pokazują jednoznacznie, że na rolety plisowane decyduje się ponad 76% naszych Klientów. Między popularnością rolet plisowanych, a rolet w kasecie z prowadnicami bocznymi jest ponad 54% różnicy. To ogromna przepaść! Popularność rolet dzień-noc od wielu lat jest marginalna i oscyluje w okolicach 1%.

Popularność rolet wewnętrznych w 2023 roku

 

Jak zatem zapowiada się 2024 rok? Na pewno jesteśmy pełni entuzjazmu i chęci do ciężkiej pracy. Wiemy, że nie będzie lekko, ponieważ idąc na szczyt nigdy nie jest lekko. Mamy jednak głowy pełne nowych pomysłów. Z roku na rok stajemy się coraz bardziej kreatywni. Nieustannie zadajemy sobie pytanie: „Co jeszcze możemy zrobić dla naszych Klientów?”. Bardzo lubimy szukać coraz to nowych i nowych odpowiedzi na to pytanie.

Mimo, że na przełomie grudnia i stycznia mieliśmy 3-tygodniowy urlop to nawet podczas wolnego czasu myśleliśmy o tym co zmienić na lepsze w 2024 roku. Pierwsze pomysły zaczniemy wprowadzać już z początkiem roku. Cały czas szukamy nowych inspiracji, żeby móc dać Ci coraz więcej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Dbamy o Ciebie, Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!

Call Now Button