Rolety plisowane najbardziej modnym produktem w 2023 roku

Data wpisu: 2023-10-20

Już od kilku lat rolety plisowane są liderem popularności wśród rolet wewnętrznych wybieranych przez naszych Klientów z powiatu tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Chcemy nie tylko oferować Ci sprawdzone i dobre dla Ciebie rozwiązania, ale również zapewnić Ci wiedzę. Właśnie dlatego co kwartał sprawdzamy nasze statystyki i publikujemy je na naszej stronie internetowej. Dodatkowo zapewniamy Ci dostęp do historycznych danych. Aktualne jak i archiwalne statystyki znajdziesz po kliknięciu tutaj.

W 2023 roku w każdym z kwartałów rolety plisowane swoją popularnością biły na głowę inne produkty z naszej oferty. W pierwszym kwartale tego roku rolety plisowane zdobyły zainteresowanie ponad 76% naszych Klientów. W drugim kwartale wynik ten był jeszcze wyższy, ponieważ w kwietniu, maju i czerwcu na rolety plisowane zdecydowało się ponad 82% osób dokonujących zakupów w naszej firmie. W trzecim kwartale rolety plisowane uzyskały popularność na poziomie prawie 72%. Łączna popularność tego produktu od początku stycznia do końca września 2023 roku wyniosła dokładnie 75,96%. Szczegółowy rozkład popularności przedstawia poniższa grafika.

Dalszy wzrost popularności rolet plisowanych jest raczej nieunikniony. Od 2020 roku do 2022 roku popularność rolet plisowanych wzrosła o prawie 10 punktów procentowych (z 75,1% do 84,8%). W ciągu 9 lat od 2011 do 2020 roku wzrost sprzedaży rolet plisowanych w naszej firmie wyniósł prawie 630%! Aż ciężko w to uwierzyć, prawda? Dowody zamieszczamy poniżej.

 

Co może powodować tak ogromną popularność rolet plisowanych? Czynników jest na pewno kilka. Jednym z nich może być przede wszystkim jakość naszego wyrobu. Często uczestniczyliśmy w targach branżowych, dlatego wiemy, że nasz system rolet plisowanych należy do światowej czołówki i jest uważany za jeden z najlepszych systemów na europejskim rynku. Produkt to jednak nie wszystko. Dla nas niesamowicie ważna jest wręcz legendarna jakość z jaką obsługujemy naszych Klientów – to czynnik, który bardzo wyróżnia nas na tle innych firm z naszej branży.

Na wzrost popularności rolet plisowanych wpływają również aspekty techniczne związane z oknami nowego typu, która są aktualnie oferowane przez producentów stolarki okiennej. Okna, które są dziś produkowane istotnie różnią się od okien oferowanych 10 czy 20 lat temu. Aktualnie prawie wszystkie okna są wyposażone w pakiety 3-szybowe. W takich oknach bardzo często stosowane są małe listwy przyszybowe, do których jest duży problem, aby zamontować inne rozwiązanie niż rolety plisowane. We wszystkich roletach zwijanych zwinięty materiał zajmuje sporo miejsca. Tego miejsca właśnie brakuje w nowoczesnych oknach, dlatego rolety plisowane są najczęściej najlepszą możliwą opcją.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rolet plisowanych koniecznie kliknij tutaj i poznaj je bliżej. Serdecznie zapraszamy Cię również do umówienia się z nami na bezpłatny pomiar w Twoim domu. Podczas takiego spotkania będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o Twoich potrzebach oraz sprawdzić wszystkie możliwości techniczne.

Chcesz wiedzieć więcej?

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Dbamy o Ciebie, Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!