Wzornik tkanin rolet
w kasecie

Impregnowane tkaniny

Większość tkanin rolet w kasecie jest dodatkowo impregnowane, aby zabezpieczyć je przed zabrudzeniami.

Możliwość uzyskania zaciemnienia

Przy zastosowaniu ciemniejszych tkanin można uzyskać duże zaciemnienie pomieszczenia.

Brak możliwości prania

Tkanin rolet w kasecie nie można czyścić na mokro. Jeżeli je zabrudzisz przetrzyj je suchą szmatką.

W skrócie

Poniższy wzornik tkanin obejmuje tkaniny do rolet w kasetonach z prowadnicami bocznymi. Grupa cenowa A, w której znajdują się tkaniny bez wzorów, jest grupą najtańszą. Tkaniny ze wzorami są objęte dopłatą.

Pamiętaj, że kolory materiałów na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych!

Aby powiększyć zdjęcie kliknij na miniaturę.

Grupa cenowa A

Grupa cenowa A jest grupą najtańszą. W tej grupie znajdziesz tkaniny gładkie, bez wzorów. Są to tkaniny dość grube, które zapewnią Ci prywatność i mogą zaciemnić pomieszczenie, przy wyborze ciemniejszego koloru.

Grupa cenowa B

W tej grupie znajdziesz w większości tkaniny ze wzorem. W grupie B zróżnicowanie tkanin jest zdecydowanie większe niż w grupie cenowej A. Znajdziesz tutaj zarówno tkaniny o charakterze słomki jak i ze wzorem drukowanym czy wytłaczanym. Dostępne są również tkaniny bez wzoru, lecz z powierzchnią metalizowaną.

Grupa cenowa C

W tej grupie znajdziesz tkaniny podgumowe, czyli takie, które od strony zewnętrznej mają gumę w kolorze tkaniny. Dzięki zastosowania gumy tkaniny tego typu zapewniają 100% zaciemnienie w obszarze tkaniny.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Dbamy o Ciebie, Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie...

...lub zadzwoń do nas teraz!

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!