Zagłosuj na nas w plebiscycie Mistrzowie Handlu 2024

Data wpisu: 2024-02-01

Już po raz trzeci zostaliśmy nominowani do plebiscytu Mistrzowie Handlu w kategorii Sklep Roku. Jest nam niezmiernie miło, że możemy brać udział w kolejnej edycji tego plebiscytu organizowanego przez Dziennik Bałtycki. Podczas ostatniej edycji tego plebiscytu w 2019 roku zajęliśmy trzecie miejsce. Wcześniej plebiscyt był organizowany w 2015 roku, kiedy to znaleźliśmy się również na podium, lecz na miejscu drugim. Cieszymy się, że również w tym roku będziemy mogli powalczyć o wygraną. Nie będziemy mieli jednak na to szans bez Twojego głosu!

Głos na naszą firmę może oddać każdy. Możesz tego dokonać na dwa sposoby: zagłosować za pomocą SMS-a lub strony internetowej Plebiscytu. Aby oddać głos na naszą firmę należy wysłać SMS o treści GOH.72 na numer 7303 (koszt SMS-a to 3,69 zł z VAT). Możesz również wejść na stronę https://dziennikbaltycki.pl/dobrerolety-pl/pk/5875865 i zagłosować kliknięciem (koszt jest identyczny jak za SMS-a). 

Serdecznie zapraszamy do docenienia naszych działań i zagłosowania na nas!

Głosowanie trwa do wtorku, 27 lutego 2024 r. do godz. 21:00.

Chcesz wiedzieć więcej?

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Pracujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobrerolety.pl 2024

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!